EN

ÜRÜNLER

Anasayfa | ÜRÜNLER
Vitzro ATS

1955 yılında Kwang-Myung Electricity adıyla  kurulan bugünkü adıyla Vitzro Tech, Güney Kore menşeili elektrik dağıtım ve aktarım çözümleri üreten büyük ölçekli bir kuruluştur. Elektrik devrelerinin korunması, izlenmesi ve transferi konusunda geniş bir ürün  yelpazesine sahip olmakla birlikte 1981 yılında Ar-Ge'sini tamamladığı ATS teknolojisinin gelişiminde öncü olmuş şirketlerden biridir. Kore'de rekabetçi kalite sunan şirketler listesinde ilk 50'de yer alan, Kore hükümeti tarafından belirlenen elektrik endüstrisi değerlendirmesinde iki kere üstün başarı (2004 yılında excellence ve 2009 yılında büyük ödül) ödülü almış bir kuruluştur. Yeni nesil otomatik transfer şalterleri 2010 yılında Construction Economic News tarafından en iyi ürün (best product) ödülü almıştır. 

Özellikle ATS alanında sürekli geliştirilen yenilikçi çözümleri ile Japonya'dan ABD'ye uzanan pek çok pazarda kalıcı bir yer edinmiştir. 

Avrupa ve Amerika kıtalarındaki büyüme ve gelişen hedefleri neticesinde 2017 yılında bu pazarlara özel yeni bir şirket Vitzro EM Incorporation adıyla kurulmuştur.