EN

ÜRÜNLER

Anasayfa | ÜRÜNLER
SAMWHA Kondansatör

Samwha kurulduğu 1956 yılından bu güne kondansatör üretimi konusunda uzmanlaşmış ve bu alanda Kore’nin en büyük üreticisi konumuna gelmiştir. Kore’de güç kondansatörlerini ve elektronik kartlarda kullanılan seramik kapasitörleri ilk üreten firma olmuştur.

 
Samwha Capacitor uzmanlaştığı kondansatör konusunda geniş bir ürün ve sistem portföyüne sahiptir. Uzmanlaştığı alanda AR-GE’ye önemli yatırım yapan ve yeni teknoloji geliştiren bir şirket profilinde yer almaktadır.
 
Kuru tip kondansatörler üretiminde kullanılan metalize polipropilen film ile son derece düşük seviyede kayıp sağlamaktadır. Dielektrik sistem kendi kendini onaran bir yapıya sahiptir ve hiçbir sıvı madde ihtiva etmez. Dış gövde tamamiyle alüminyumdan üretilmiş silindirik yapıdadır. Takip edilen hassas üretim süreci ile son derece uzun bir çalışma ömrüne sahiptir. Tüm kuru tip kondansatörlerde herhangi bir dahili sorun sebebiyle oluşabilecek aşırı basınca karşı beslemeyi kesen bir güvenlik mekanizması mevcuttur.
 
Güç faktörünün düzeltilmesi ve şebekede harmonik filtrasyon için kullanılan yağlı tip kondansatörler dielektrik film ve doğada kendinden çözülen, PCB içermeyen yalıtım sıvısı kullanılarak üretilmektedir. Her kondansatör içerisinde deşarj direnci ihtiva etmektedir.  Güvenlik ve uzun ömürlülük sağlayan bu yapısıyla uluslararası standardlara uygundur. Yüksek gerilim için tek ünitede 1000kVAR’a kadar üretilmektedir.

 

 

 

 


Alçak Gerilim Kondansatörler Kataloğu