EN

KURUMSAL

Anasayfa | KURUMSAL
Hakkımızda

Elektrik sektöründeki geçmişi ve tecrübesi 1985 yılına dayanan ve tüzel olarak 1997 yılında kurulan ALMER ELEKTRİK elektrik dağıtım, kontrol ve kompanzasyon sistemleri için şalt, anahtarlama, izleme ve kumanda ürünlerini genel distribütör olarak piyasaya arz etmektedir. Kuruluşundan bu yana geçen 20 yılı aşan süre içerisinde Fiber SpA, LG(LS) Industrial Systems, Tayee Electric, Relequick SA, Samwha Capacitor Ltd, Katko OY, Vitzrotech Ltd gibi uluslararası alanda kendini ispatlamış firmaların distribütörlüğünü yürütmüş ve 2018 başı itibariyle C&S Electric ile 10 yıl süreli tek yetkili distribütörlük anlaşması imzalamıştır. 

ALMER ELEKTRİK olarak iş alanımız; söz konusu ürünlere veya sistemlere ait Ar&Ge, tasarım, testler gibi kalite ile ilgili unsurların ve genel olarak markanın arkasındaki kurumsal yapının tanıtılması, ürünlerin piyasaya hızlı teslim süreleri ile tedariki ve satış sonrası hizmeti kapsamaktadır.

Şirketimizin temel anlayışı kısa vadeli planlara odaklanmak yerine müşterilerle uzun süreli iş birliği sağlayacak bir sistem içerisinde çalışmaktır. Bu perspektiften, yeterli stok seviyesini muhafaza etmek, teknik taleplerle ilgili çabuk geri bildirim sunmak, seyrek de olsa yaşanabilecek teknik aksaklıklara karşı hızlı çözüm üretmek sağladığımız desteğin ana öğeleridir.

Özet olarak hedefimiz, elektrik sektöründe üretim yapan kuruluşlara iyi bir hizmet çerçevesinde kaliteli ürünleri makul fiyat seviyesi ile sunabilmektir. ALMER ELEKTRİK olarak 20 yılı aşan süreçte bu ana hedef doğrultusunda ilerleyerek pazarda iyi bir tedarikçi olarak kalıcı bir yer edindiğimiz ifade edilebilir. İş ahlakı çerçevesinde belirli prensipleri gözeterek iş yapmanın getirdiği bu pozitif imajımızın güçlenerek devam etmesini sağlamayı amaçlamaktayız.